-40%

Фустан - код 7470 - пудра

Нема на залиха
SKU
340531
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Паднало рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 238 - пудра
  Фустан - код 238 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 395 - розова
  Фустан - код 395 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0333 - пудра
  Фустан - код 0333 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Панталони - код 110 - шарена
  Панталони - код 110 - шарена
  MKD 579,71
 2. Фустан - код 4716 - шарено
  Фустан - код 4716 - шарено
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Кардиган - код 1594 - розова
  Кардиган - код 1594 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Сако - код 1980 - кафеава
  Сако - код 1980 - кафеава
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 6599 - 2 - шарена
  Фустан - код 6599 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Фустан - код 9994 - борда
  Фустан - код 9994 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 3665 - темно зелена
  Фустан - код 3665 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ - код 4042 - ментол
  Топ - код 4042 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71