-36%

Фустан - код 7714 - шарена

Нема на залиха
SKU
338266
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 6985 - шарена
  Фустан - код 6985 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Маица - код 1102 - црвена
  Маица - код 1102 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2169 - зелена
  Фустан - код 2169 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Топ - код 2987 - црна
  Топ - код 2987 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски сет топ и пола в черно - код 10110
  Код 10110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71