-40%

Фустан - код 820 - кафеава

Нема на залиха
SKU
339346
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5111 - кафеава
  Фустан - код 5111 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 9601 - темно кафеава
  Фустан - код 9601 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 371 - капучино
  Фустан - код 371 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 6930
  Кардиган - код 6930
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Блуза - код 3111 - путер зелена
  Блуза - код 3111 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 4. Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Комбинезон - код 5121 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 5. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 5589 - црна
  Фустан - код 5589 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 145 - кафеава
  Блуза - код 145 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Спортски комплет - код 5350 - сина
  Спортски комплет - код 5350 - сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71