-40%

Фустан - код 8366 - 2 - шарена

Нема на залиха
SKU
350041
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2639 - шарена
  Фустан - код 2639 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2903 - 5 - шарена
  Фустан - код 2903 - 5 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски топ в бяло с цип - код 11810
  Топ - код 11810 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Хеланки - код 2142 - 4
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 4238
  Блуза - код 4238
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Панталони - код 4464 - капучино
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски бански в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1269
  Топ - код 1269 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Изчистен дамски топ потник в лилаво - код 0932
  Топ - код 0932 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71