-50%

Фустан - код 8861 - кафеава

Нема на залиха
SKU
350671
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Вискоза - 49 % Полиамид - 28 % Найлон - 23 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с надпис в цвят капучино - код 4078
  Маица - код 4078 - капучино
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Комплет - код 4350 - пудра
  Комплет - код 4350 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивен дамски топ бюстие в бежово - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Атрактивен къс топ рипс в зелено - код 0995
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 6121
  Фустан - код 6121
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71