-36%

Фустан - код 8866 - 6 - шарена

Нема на залиха
SKU
351571
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза в светлосиньо - код 6306
  Блуза - код 6306 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 7177 - пудра
  Комбинезон - код 7177 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Свободна туника в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски топ рипс в цвят мента - код 2502
  Топ - код 2502 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Топ - код 6855 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 11490 - праска
  Блуза - код 11490 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Сукња - код 2667
  Сукња - код 2667
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71