-40%

Фустан - код 9090-1 - шарено

Нема на залиха
SKU
339781
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5980 - 5 - шарена
  Фустан - код 5980 - 5 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 038 - шарена
  Фустан - код 038 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6130 - кафеава
  Фустан - код 6130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 8171 - бело
  Фустан - код 8171 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Сако - код 2900 - путер зелена
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 7706 - 3 - светло сина
  Блуза - код 7706 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 256 - бела
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71