-40%

Фустан - код 9090-2 - шарено

На залиха
SKU
339796
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код 7494 - 3
  Код 7494 - 3
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8800 - црна
  Фустан - код 8800 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 089 - окер
  Фустан - код 089 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9994 - путер зелена
  Фустан - код 9994 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 4042 - ментол
  Топ - код 4042 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 5545 - бело
  Фустан - код 5545 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 8750 - виолетова
  Блуза - код 8750 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Кошула - код 913 - црвена
  Кошула - код 913 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Палто - код 916 - капучино
  Палто - код 916 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Маица - код 504 - сина
  Маица - код 504 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71