Ново -40%

Фустан - код 9090-4 - шарено

На залиха
SKU
339826
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3665 - путер зелена
  Фустан - код 3665 - путер зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Панталони - код 2090
  Панталони - код 2090
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Сако - код 834 - борда
  Сако - код 834 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 945 - бело
  Кошула - код 945 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 753 - бело
  Блуза - код 753 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Палто - код 4767 - сиво
  Палто - код 4767 - сиво
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 9. Блуза - код 9051
  Блуза - код 9051
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Јакна - код 4033 - сиво
  Јакна - код 4033 - сиво
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71