-50%

Фустан - код 9303 - окер

Нема на залиха
SKU
354841
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - жолта
  Фустан - код 11890 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7111 - жолта
  Фустан - код 7111 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7141 - жолта
  Фустан - код 7141 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Топ - код 2328 - 2 - бело
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Топ - код 4473 - бело
  Топ - код 4473 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комбинезон - код 6313 - пудра
  Комбинезон - код 6313 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 7874 - црна
  Фустан - код 7874 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 45288 - ментол
  Комплет - код 45288 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортна туника в бяло с Мики Маус - код 0662
  Туника - код 0662 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71