Ново -36%

Фустан - код 958 - кафеава

На залиха
SKU
336406
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1317 - борда
  Фустан - код 1317 - борда
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Маица - код 530 - неон жолта
  Маица - код 530 - неон жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 3. Фустан - код 3148 - црна
  Фустан - код 3148 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 6850 - црна
  Кардиган - код 6850 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 5545 - бело
  Фустан - код 5545 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Јакна - код 7745 - црна
  Јакна - код 7745 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 802 - путер зелена
  Фустан - код 802 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Фустан - код 346 - бела
  Фустан - код 346 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комбинезон - код 4455 - жолта
  Комбинезон - код 4455 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71