-38%

Фустан - код 976 - бело

Нема на залиха
SKU
336526
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1729 - бело
  Фустан - код 1729 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3065 - бело
  Фустан - код 3065 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4329 - црвена
  Блуза - код 4329 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Кокетна плисирана пола в светлосиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 2279 - бело
  Маица - код 2279 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски топ с дантела в черно - код 2965
  Топ - код 2965 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Маица - код 1745 - бела
  Маица - код 1745 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 41788 - црна
  Блуза - код 41788 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71