Ново -38%

Фустан - код 976 - црна

На залиха
SKU
336556
-38%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4151 - светло виолетова
  Фустан - код 4151 - светло виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 5452 - розова
  Блуза - код 5452 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Топ - код 4567 - корали
  Топ - код 4567 - корали
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 901 - сиво
  Блуза - код 901 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 2529
  Фустан - код 2529
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 952 - црна
  Блуза - код 952 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Кардиган - код 7823 - бела
  Кардиган - код 7823 - бела
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Сако - код 834 - кафеава
  Сако - код 834 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 9876 - зелена
  Фустан - код 9876 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 7758 - розова
  Фустан - код 7758 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71