-38%

Фустан - код 976 - окер

Нема на залиха
SKU
336541
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 1426 - светло сива
  Фустан - код 1426 - светло сива
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0590 - окер
  Фустан - код 0590 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2299 - црна
  Фустан - код 2299 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 390 - црвена
  Фустан - код 390 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Сукња - код 4043 - капучино
  Сукња - код 4043 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 11489 - 2
  Блуза - код 11489 - 2
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Спортски комплет - код 6769 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 6769 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 8365
  Блуза - код 8365
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Блуза - код 2214 - бело
  Блуза - код 2214 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 2500 - путер зелена
  Фустан - код 2500 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71