Ново -38%

Фустан - код 976 - пудра

Нема на залиха
SKU
336571
-38%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 3334 - путер зелена
  Комплет - код 3334 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 477 - бело
  Фустан - код 477 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комплет - код 8823 - сиво
  Комплет - код 8823 - сиво
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 477 - небесно сина
  Фустан - код 477 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 2525 - портокалова
  Фустан - код 2525 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Туника - код 992 - небесно сина
  Туника - код 992 - небесно сина
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 9. Фустан - код 835 - црна
  Фустан - код 835 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71