Ново -38%

Фустан - код 976 - зелена

На залиха
SKU
337516
-38%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0299 - жолта
  Фустан - код 0299 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 6171 - кафеава
  Кошула - код 6171 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 8855 - зелена
  Фустан - код 8855 - зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Фустан - код 8102 - црна
  Фустан - код 8102 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 8. Сако - код 949 - кафеава
  Сако - код 949 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 5535 - бело
  Фустан - код 5535 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71