-44%

Фустан - код 9977 - бело

Нема на залиха
SKU
339616
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6566 - путер зелена
  Блуза - код 6566 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Јакна - код 794 - борда
  Јакна - код 794 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 149 - зелена
  Фустан - код 149 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комплет - код 6688 - црвена
  Комплет - код 6688 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Палто - код 7709 - путер зелена
  Палто - код 7709 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Топ - код 444 - розова
  Топ - код 444 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Комплет - код 840 - кремова
  Комплет - код 840 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Палто - код 814 - кафеава
  Палто - код 814 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 4426 - бело
  Блуза - код 4426 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71