-44%

Фустан - код 9977 - борда

Нема на залиха
SKU
354811
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6525 - црвена
  Фустан - код 6525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2532 - 4 - борда
  Фустан - код 2532 - 4 - борда
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2702 - црвена
  Фустан - код 2702 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8556 - црвена
  Фустан - код 8556 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 3350 - црна
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Спортски комплет - код 3733 - 4
  Спортски комплет - код 3733 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 5. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски топ с дантела в лилаво - код 2477
  Топ - код 2477 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 4170 - црна
  Тренерки - код 4170 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 2427 - бело
  Топ - код 2427 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71