-44%

Фустан - код 9977 - црна

Нема на залиха
SKU
339646
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 2203 - црна
  Фустан - код 2203 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 44477 - црна
  Фустан - код 44477 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Топ - код 44833 - капучино
  Топ - код 44833 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Елегантен дамски топ в червено - код 5445
  Топ - код 5445 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Сако - код 5957 - црна
  Сако - код 5957 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Ефектна дамска тениска в черно - код 11669
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамска тениска в светлолилаво с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Къс дамски топ в бяло - код 2967
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Комплет - код 0931
  Комплет - код 0931
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71