Ново -44%

Фустан - код 9977 - пудра

На залиха
SKU
339631
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3060 - 3 - шарена
  Фустан - код 3060 - 3 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Фустан - код 1131 - црна
  Фустан - код 1131 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 551 - окер
  Фустан - код 551 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комбинезон - код 7879 - црна
  Комбинезон - код 7879 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Џемпер - код 4323 - тиркизна сина боја
  Џемпер - код 4323 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 9. Фустан - код 2013 - ментол
  Фустан - код 2013 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71