-44%

Фустан - код 9977 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
339661
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2378 - зелена
  Фустан - код 2378 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2856 - зелена
  Фустан - код 2856 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 2906 - зелена
  Фустан - код 2906 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Ролка - код 2552 - сиво
  Ролка - код 2552 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Блуза - код 11800 - црна
  Блуза - код 11800 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 3183 - розова
  Топ - код 3183 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 4374 - црна
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Сукња - код 4009 - 1
  Сукња - код 4009 - 1
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Фармерки - код 3781 - 1 - црна
  Фармерки - код 3781 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Спортски комплет - код 11608 - црна
  Спортски комплет - код 11608 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71