-44%

Фустан - код 9977 - сиво

Нема на залиха
SKU
339676
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9690 - кафеава
  Фустан - код 9690 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6331
  Фустан - код 6331
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1610 - црвена
  Фустан - код 1610 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 0931
  Комплет - код 0931
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Фустан - код 0288 - 1 - црна
  Фустан - код 0288 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 4375 - црна
  Маица - код 4375 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 4305 - црна
  Фустан - код 4305 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 2949 - тиркизна
  Фустан - код 2949 - тиркизна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Топ - код 11716 - црна
  Топ - код 11716 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71