-44%

Фустан - код 9977 - сиво

Нема на залиха
SKU
355741
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1778
  Фустан - код 1778
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 2666 - розова
  Фустан - код 2666 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 1070 - сиво
  Блуза - код 1070 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 11669 - сиво
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Туника - код 5118 - капучино
  Туника - код 5118 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 3576 - бела
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 4268 - бело
  Блуза - код 4268 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71