Фустан - код 001 - црна

Нема на залиха
SKU
41384
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11985 - црна
  Фустан - код 11985 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11890 - црна
  Фустан - код 11890 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 1358 - црна
  Фустан - код 1358 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски гащеризон рипс в светлосиньо - код 0199
  Комбинезон - код 0199
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Јакна - код 1713 - 2 - црна
  Јакна - код 1713 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.712,00 Регуларна цена MKD 4.292,00
 4. Фустан - код 2345
  Фустан - код 2345
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Свободен къс дамски гащеризон в бяло - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Атрактивен дамски гащеризон по тялото в цвят циклама - код 1522
  Комбинезон - код 1522 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комбинезон - код 8898 - кремова
  Комбинезон - код 8898 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71