Фустан - код 012 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
12012
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 11993 - пудра
  Фустан - код 11993 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 9265
  Фустан - код 9265
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5488 - 3 - шарена
  Фустан - код 5488 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 1028 - црна
  Код 1028 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски дънки изчистени в сиво - код 4225
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Фустан - код 6432
  Фустан - код 6432
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2655
  Топ - код 2655
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71