Фустан - код 046 - црна

Нема на залиха
SKU
41195
MKD 289,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7768 - црна
  Фустан - код 7768 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Палто - код 826 - црна
  Палто - код 826 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 789 - виолетова
  Фустан - код 789 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 6322 - кафеава
  Блуза - код 6322 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5191 - виолетова
  Блуза - код 5191 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Код 422 - 4 - шарена
  Код 422 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 6311 - виолетова
  Блуза - код 6311 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 3111 - кафеава
  Блуза - код 3111 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Туника - код 997 - 2 - сиво
  Туника - код 997 - 2 - сиво
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71