Фустан - код 068 - црна

Нема на залиха
SKU
41360
MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 2704 - црна
  Фустан - код 2704 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 11763 - бела
  Маица - код 11763 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 5932 - небесно сина
  Блуза - код 5932 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 11976 - зелена
  Топ - код 11976 - зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Код 8787 - 4
  Код 8787 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71