Фустан - код 1 - црна

Нема на залиха
SKU
10752
ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0566 - зелена
  Блуза - код 0566 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Блуза - код 6323 - борда
  Блуза - код 6323 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Јакна - код 7070 - црна
  Јакна - код 7070 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 8486 - сина
  Фустан - код 8486 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Сако - код 8031 - темно сина
  Сако - код 8031 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 8823 - црна
  Комплет - код 8823 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 9897 - розова
  Блуза - код 9897 - розова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 9906 - кафеава
  Блуза - код 9906 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Блуза - код 7071 - борда
  Блуза - код 7071 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71