Фустан - код 107 - кафеава

Нема на залиха
SKU
38269
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Дамска тениска в черно с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2508 - шарено
  Фустан - код 2508 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 8987 - црна
  Фустан - код 8987 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Комплет - код 11766 - бело
  Комплет - код 11766 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ от рипс в бяло - код 2987
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Сако - код 6919
  Сако - код 6919
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71