Фустан - код 110 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37758-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4747 - светло сина
  Кратки панталони - код 4747 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Комплет - код 651 - сиво
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 9414 - бело
  Комплет - код 9414 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4151 - небесно сина
  Фустан - код 4151 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 504 - сина
  Маица - код 504 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 952 - бело
  Блуза - код 952 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4171 - бело
  Блуза - код 4171 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фармерки - код 1035 - сина
  Фармерки - код 1035 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Кардиган - код 053 - розова
  Кардиган - код 053 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 2538 - виолетова
  Блуза - код 2538 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71