Фустан - код 110 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37764-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 3. Фустан - код 802 - сиво
  Фустан - код 802 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Спортски комплет - код 763 - праска
  Спортски комплет - код 763 - праска
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Комплет - код 5588 - зелена
  Комплет - код 5588 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 9877 - путер зелена
  Комплет - код 9877 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Туника - код 3686 - 5 - бела
  Туника - код 3686 - 5 - бела
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 7715 - розова
  Блуза - код 7715 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 4488 - жолта
  Фустан - код 4488 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71