Фустан - код 110 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37755-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 2. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 280
  Блуза - код 280
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 4. Блуза - код 2538 - црна
  Блуза - код 2538 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Сако - код 4141 - црвена
  Сако - код 4141 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 547 - зелена
  Фустан - код 547 - зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 3111 - кафеава
  Блуза - код 3111 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 10. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00