Фустан - код 110 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37761-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен дамски гащеризон с атрактивен десен - код 2259
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Къса дамска тениска в бежово - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в бяло с принт - код 3847
  Маица - код 3847 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Дамски гащеризон от рипс с цип в масленозелено - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 1236 - светло сина
  Тренерки - код 1236 - светло сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Џемпер - код 4172 - бело
  Џемпер - код 4172 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 3320 - црвена
  Фустан - код 3320 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 10. Тениска в бяло с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71