Фустан - код 110 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37679-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ в розово - код 2967
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Сако - код 5957 - зелена
  Сако - код 5957 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 44477 - црна
  Фустан - код 44477 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 5024 - 7 - црна
  Фустан - код 5024 - 7 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Спортски комплет - код 1304 - 2
  Спортски комплет - код 1304 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Тренерки - код 1546 - црна
  Тренерки - код 1546 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Комбинезон - код 0199
  Комбинезон - код 0199
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 11638 - црна
  Блуза - код 11638 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Елегантен дамски топ с къдрични и остро деколте в светлосиньо - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71