Фустан - код 112 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37680-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 12 - розова
  Блуза - код 8861 - 12 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Тренерки - код 5898 - розова
  Тренерки - код 5898 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 832 - розова
  Фустан - код 832 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Јакна - код 9461 - путер зелена
  Јакна - код 9461 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Кардиган - код 1594 - црвена
  Кардиган - код 1594 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Палто - код 1716
  Палто - код 1716
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 238 - темно сива
  Фустан - код 238 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Туника - код 3975 - црна
  Туника - код 3975 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71