Фустан - код 112 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37727-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Палто - код 1514 - 2 - зелена
  Палто - код 1514 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Тренерки - код 1502 - 3 - корали
  Тренерки - код 1502 - 3 - корали
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Фустан - код 0508 - виолетова
  Фустан - код 0508 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 940 - црна
  Фустан - код 940 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 7. Блуза - код 4060 - 1 - црна
  Блуза - код 4060 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Блуза - код 3437 - пудра
  Блуза - код 3437 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71