Фустан - код 112 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37681-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5190 - сиво
  Фустан - код 5190 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комбинезон - код 528 - ментол
  Комбинезон - код 528 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 654 - темно сина
  Кошула - код 654 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 1090 - темно сина
  Комплет - код 1090 - темно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 5081 - путер зелена
  Кошула - код 5081 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 2951 - путер зелена
  Фустан - код 2951 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 238 - зелена
  Фустан - код 238 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 736 - виолетова
  Фустан - код 736 - виолетова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71