Фустан - код 113 - црна

Нема на залиха
SKU
40885
ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 6457 - розова
  Фустан - код 6457 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 129 - пудра
  Фустан - код 129 - пудра
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 4471 - путер зелена
  Фустан - код 4471 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Елек - код 8786 - бело
  Елек - код 8786 - бело
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 6. Палто - код 164 - борда
  Палто - код 164 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 772 - небесно сина
  Фустан - код 772 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 1162 - темно сина
  Блуза - код 1162 - темно сина
  Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 753,71
 9. Комплет - код 0702 - светло сина
  Комплет - код 0702 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 3636 - ментол
  Фустан - код 3636 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71