Фустан - код 113 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
40886
MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6624 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 6624 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 6954
  Фустан - код 6954
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 6979
  Фустан - код 6979
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Топ потник рипс с ефектни презрамки в бяло - код 44911
  Топ - код 44911 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамски комплект къс топ и ангуг в черно - код 4304
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Комбинезон - код 11947 - розова
  Комбинезон - код 11947 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 7124 - црна
  Фустан - код 7124 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 111938 - кремова
  Фустан - код 111938 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71