Фустан - код 114 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37730-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 11636 - розова
  Тренерки - код 11636 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Боди - код 11562 - бело
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 11669 - сиво
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71