Фустан - код 114 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37733-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2672
  Комплет - код 2672
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6999 - црна
  Фустан - код 6999 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фармерки - код 7484 - 1 - сиво
  Фармерки - код 7484 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Елек - код 1388 - 3 - шарена
  Елек - код 1388 - 3 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комбинезон - код 8189 - жолта
  Комбинезон - код 8189 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 2190 - 2
  Блуза - код 2190 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71