Фустан - код 114 -3 - сина

Нема на залиха
SKU
37735-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза в бяло - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски гащеризон в бежово - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маичка - код 11541 - бело
  Маичка - код 11541 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 4807 - бела
  Фустан - код 4807 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 11961 - бело
  Маица - код 11961 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Блуза - код 0837 - пудра
  Блуза - код 0837 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71