Фустан - код 116 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37767-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7236 - розова
  Фустан - код 7236 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 0588 - црвена
  Фустан - код 0588 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 4417 - борда
  Блуза - код 4417 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Кардиган - код 848 - црна
  Кардиган - код 848 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Панталони - код 5650 - шарена
  Панталони - код 5650 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 076 - црна
  Блуза - код 076 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 7. Фустан - код 7970 - 4 - шарена
  Фустан - код 7970 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 8. Блуза - код 496 - 6
  Блуза - код 496 - 6
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 1691 - сиво
  Кардиган - код 1691 - сиво
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Комплет - код 9877 - путер зелена
  Комплет - код 9877 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71