Фустан - код 116 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37891
ден 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 619 - сиво
  Фустан - код 619 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 1140 - зелена
  Фустан - код 1140 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Кардиган - код 4412 - розова
  Кардиган - код 4412 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Блуза - код 7077 - розова
  Блуза - код 7077 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Топ - код 3035 - небесно сина
  Топ - код 3035 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 5487 - кремова
  Блуза - код 5487 - кремова
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 7. Маица - код 607 - бело
  Маица - код 607 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Џемпер - код 3345 - црна
  Џемпер - код 3345 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Палто - код 814 - црвена
  Палто - код 814 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 3083 - црна
  Фустан - код 3083 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71