Фустан - код 116 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37749-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4460 - бело
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска в бяло с ефектен принт - код 814
  Маица - код 814 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Ежедневен сет блуза и къси панталонки в тъмносиньо - код 2234
  Комплет - код 2234 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 1413 - 2 - црна
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски гащеризон рипс в бежово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Јакна - код 0266 - црна
  Јакна - код 0266 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71