Фустан - код 116 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37751
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2074 - пудра
  Фустан - код 2074 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 44477 - циклама
  Фустан - код 44477 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 44477 - розова
  Фустан - код 44477 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2378 - пудра
  Фустан - код 2378 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 5324
  Фустан - код 5324
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3299 - црна
  Блуза - код 3299 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Комплет - код 2961
  Комплет - код 2961
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 9792 - 1 - црвена
  Блуза - код 9792 - 1 - црвена
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 213 - борда
  Палто - код 213 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Маица - код 11818 - бело
  Маица - код 11818 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамска тениска в черно - код 4375
  Маица - код 4375 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 6515 - црна
  Фустан - код 6515 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71