Фустан - код 116 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37752-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт зодия риби в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 1309 - бело
  Комплет - код 1309 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамска тениска в черно - код 2980
  Маица - код 2980 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 3
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Къс топ в черно с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Панталони - код 8676 - црна
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71