Фустан - код 116 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37770-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 9051 - светло сина
  Блуза - код 9051 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 894 - кафеава
  Блуза - код 894 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 869 - окер
  Тренерки - код 869 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кардиган - код 3399 - виолетова
  Кардиган - код 3399 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 735 - розова
  Фустан - код 735 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кратки панталони - код 9383 - црна
  Кратки панталони - код 9383 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Блуза - код 970 - жолта
  Блуза - код 970 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки-долен дел - код 3529 - 1 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 1 - капучино
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71