Фустан - код 116 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37890
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8399 - црна
  Фустан - код 8399 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6798 - бело
  Фустан - код 6798 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Дамски комплект блуза и спортен панталон в черно - код 9896
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Разкроена дамска пола в цвят черно - код 1130
  Сукња - код 1130 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в цвят мента - код 2918
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 1299 - кремова
  Топ - код 1299 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 10. Дамски топ с ефектно деколте в бяло - код 1259
  Топ - код 1259 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71