Фустан - код 117 - 1 - бело

Нема на залиха
SKU
37682-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в черно - код 2512 - 2
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в синьо - код 2989
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2378
  Фустан - код 2378
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9003
  Блуза - код 9003
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Кратки панталони - код 6815
  Кратки панталони - код 6815
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71